piatok 13. mája 2016

VYHLÁSENIE druhej blogovej súťaže!

Zdravíčko!

Tak sa teda opäť o slovo hlásim ja – veľmi zodpovedná maturantka, ktorá popri všetkej ten prokrastinácii a leňošení nemá čas na nič – aby som si splnila zodpovednosť. Ešte predtým, než vyhlásim výsledky súťaže, ktoré sú naozaj veľmi napínavé, všakže, dovolím si povedať zopár iných slov. Však to poznáte, aj keď v televízii vyhlasujú kdejaké výsledky, dávajú si poriadne načas.

Taaakže... nie, robím si srandu, až tak veľmi to naťahovať nebudem. Na vyhlásenie výsledkov som si vzala tri ďalšie bonusové dni, snáď to poznáte a chápete. Aj keď sa niečo naozaj snažíte robiť, zrazu zistíte, že ste zabili pol dňa napríklad na youtube, bezcieľnym pozeraním videí zo seriálov, ktoré vám ani nič nehovoria. Teda, dúfam, že to poznáte. (Nenechávajte ma v tom samú).

Ďalšou vecou, za ktorú by som sa vám chcela ospravedlniť je fakt, že som mrška neaktívna. Nuž, onen zákerný deň – 30.5 – keď sa mi začína maturitný týždeň sa blíži a mne nezostáva nič iné, než sa učiť. Alebo sa tak aspoň tváriť, to vyjde narovnako. Skutočne netuším, akým zázrakom sa mi podarí zmaturovať, no začínam veriť aj v Poseidóna, ak by mi to mohlo pomôcť.

Nuž, tu sa moje zdržovanie končí. Súťaže sa zúčastnili dve osoby, takže nepredpokladám, že je potrebné dokladať fotoukážky z random.org, keďže už pri vyhlasovaní súťaže som uviedla, že si zo všetkých zúčastnených vyberiem práve troch „finalistov“ a sama sa o víťazovi rozhodnem. Nezdržujme teda, rovno a s radosťou oznamujem svetu – fanfáry prosím – že víťazom knižky Will Grayson, Will Grayson sa stáva

MILAN DANIŠ z blogu http://booklovers-world.blogspot.sk/


Veľmi sa z jeho účasti teším, vybrala som ho práve i vďaka krásnemu komentáru. Vidím, že v mnohých knižkách sa názorovo zhodujeme, spomeniem najmä Pieseň ľadu a ohňa, ktorá mi okamžite udrela do očí. Čo sa týka tých ostatných spomenutých, veľmi ma zaujali, pravdaže po nich – keď utíchne celý hurhaj okolo maturít – siahnem.

Ďakujem i Anne D za účasť, snáď sa stretneme pri ďalšej súťaži, veľmi si však cením i tvoj komentár.

Želám krásny zvyšok dňa! 

1 komentárov:

  1. Gratulujem víťazovi a dúfam, že ti maturita dobre dopadla.:)

    OdpovedaťOdstrániť

© daydreaming. 2012 | Blogger Template by Enny Law - Ngetik Dot Com - Nulis